tel: Dział Handlowy +48 790 747 617
sales@bosmanager.com
Przejdź do strony: Służba zdrowia
Przejdź do strony: Służba zdrowia

BOS Medical

BOS MEDICAL WORKFLOW TO NOWOCZESNA PLATFORMA WORKFLOW STWORZONA Z MYŚLĄ O WSPARCIU ZARZĄDZANIA SZPITALEM

Na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń opracowaliśmy dedykowaną platformę do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów dla Szpitali  pod nazwą BOS MEDICAL WORKFLOW.

Jest to wyspecjalizowany system do obsługi szpitala pod kątem obiegu dokumentacji administracyjnej. Ma budowę modułową i obejmuje szereg procesów - od obiegu kancelaryjnego, przez obieg dokumentów finansowych (faktury, kontrola realizacji umów), zamówień, zarządzania infrastrukturą, portal pracowniczy.

System BOS MEDICAL WORKFLOW jest też otwarty na integrację z innymi systemami funkcjonującymi w szpitalu, zapewniając lepszy przepływ i analizę danych.

Z sukcesem zrealizowaliśmy szereg wdrożeń w szpitalach, w tym w największych szpitalach w Polsce.

BOS MEDICAL WORKFLOW pozwala zautomatyzować zachodzące w szpitalu procesy, dzięki czemu przebiegają one szybciej i w sposób uporządkowany. Wspiera zarządzanie pracą i umożliwia natychmiastowy dostęp do informacji. Dzięki krzyżowej kontroli dokumentów system pozwala automatycznie kontrolować poprawność realizacji procesów finansowych. 

BOS MEDICAL WORKFLOW integruje się z platformami cyfrowymi ePUAP oraz eFaktury oraz współpracuje z istniejącymi w szpitalu systemami informatycznymi (HIS, ERP). Moduły systemu obejmują m.in.: elektroniczny obieg dokumentów, kontrolę procesów finansowych, procesy kadrowe i administracyjne oraz zarządzanie infrastrukturą.

Przejdź do strony: Film
Przejdź do strony: Transport kolejowy
Przejdź do strony: Transport kolejowy
Przejdź do strony: BOS Rail

Służba zdrowia